Поліцейські, які зґвалтували жінку в Кагарлику, отримали 11 років увʼязнення
Відомо, що є ще жінки, які постраждали від дій одного з поліцейських
Обухівський районний суд оголосив вирок двом поліцейським, які у 2020 році зґвалтували жінку у відділку в Кагарлику. Обидва отримали по 11 років ув'язнення.
Це 29-річний оперуповноважений Сергій Сулима та 35-річний начальник сектора кримінальної поліції Кагарлицького відділення поліції Микола Кузів.
Про оголошення вироку повідомила адвокатка потерпілої Олена Сотник.
За даними слідства На Київщині розформували підрозділ поліції — двох правоохоронців підозрюють у зґвалтуванні жінки, у ніч із 23 на 24 травня 2020 року Кузів і Сулима у службовому кабінеті побили й кілька разів зґвалтували Нелю Погребицьку, яку викликали в райвідділ як свідка.
Після розголосу обох звільнили з органів, 26 травня того року їм оголосили про підозри за ч. 1 ст. 152 (зґвалтування), ст. 127 (катування), ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органа, якщо його супроводжувало насильство).
Неля Погребицька, яку зґвалтували та побили поліцейські у відділенні в Кагарлику, розповіла, що є також інші жінки, які постраждали від дій одного з поліцейських. Після цього тодішній голова Національної поліції Ігор Клименко вирішив розформувати Кагарлицький підрозділ.
У липні ще двом співробітникам відділення поліції повідомили про підозру. Окрім того, ДБР виявило нові факти катувань затриманих у Кагарлицькому райвідділі поліції.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Переговори "мертві": Україна готується до затяжної війни з Росією, - NYT
- У Раді пропонують для ефективної мобілізації скасувати всі без винятку довідки про інвалідність
- На Львівщині викрили масштабну схему ухилення від мобілізації
- Ексречницю президента Зеленського Юлію Мендель внесли до бази сайту «Миротворець»
- На Львівщину повертається померлий захисник Остап Прокопець
Найчитаніше
- Триденні пошуки зниклої львів’янки завершилися успішно: знесилену жінку виявили живою у полі на Львівщині
- На Львівщині викрили масштабну схему ухилення від мобілізації
- У ДСНС показали фото з місць ударів по Львівщині
- На Львівщині зафіксовано приліт шахедів
- На Львівщині зафіксовано влучання БпЛА в електропідстанцію ПрАТ «Львівобленерго»
Коментарі