Поліція повідомила про підозру жінкам, які перекривали трасу на Закарпатті протестуючи проти «мобілізації та ТЦК»
Фігуранткам загрожує від штрафу до обмеження волі терміном до трьох років
Поліція повідомила про підозру двом закарпаткам за перекриття руху трасою державного значення.
Як повідомили у Нацполіції Закарпаття, 25 березня 2024 року в межах Мукачівського району групою людей було заблокувано рух транспортних засобів трасою державного значення М-06 зі сполученням «Київ-Чоп». Громадяни заблокували проїзд у двох локаціях – в селі Ракошино та Карпати.
Тоді на місце події негайно прибули співробітники поліції, які вжили заходів для розблокування проїзду та припинення правопорушення. Активних учасників заходу було доставлено до поліцейського відділку.
За даним фактом у поліції одразу відкрили кримінальне провадження та розпочали розслідування.
Станом на сьогодні, провівши всі необхідні слідчі дії, дізнавачі Відділу поліції № 1 Мукачівського РУП повідомили про підозру двом найактивнішим учасницям блокування – обидві мешканки Мукачівського району. Їм інкримінують ч. 1 ст. 279 ККУ, тобто блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, яке порушило нормальну роботу транспорту.
Читайте також: на Закарпатті жінки перекрили трасу Київ-Чоп.
Фігуранткам загрожує від штрафу до обмеження волі терміном до трьох років. Найближчим часом справу буде скеровано для судового розгляду.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі