Поліція прийшла до стрімерів з Франківщини, які «накачували» наркотою, а потім гвалтували безпорадних дівчат (ФОТО, ВІДЕО).

Проводяться обшуки за адресами проживання та в орендованих квартирах фігурантів

Фото: НПУ

 

В організаторів п’яних вечірок проводять обшуки, повідомляє Нацполіція України.

«Як тільки в Інтернет-мережі з’явилася фото та відео з вечірок, де молоді люди вживають алкоголь і кривдять та принижують дівчат, правоохоронці відразу розпочали відпрацювання.

На цей час поліцейські уже встановили фігурантів та місця їхнього перебування. У рамках розпочатого кримінального провадження проводяться необхідні слідчі та розшукові заходи у столиці та ще одному регіоні держави.

Зокрема оперативники карного розшуку та міграційної поліції разом зі слідчими за процесуального керівництва прокурорів проводять обшуки за адресами проживання та в орендованих квартирах фігурантів», зазначається у повідомленні НПУ.

Як написала в Instagram Анастасія Бакуліна, «малолітні пацани виїхали з Франківська в Київ, де почали влаштовувати вечірки, на які запрошують дівчат. Дівчат накачують алкоголем та судячи з їхніх же сторіс «Ксанаксом».

Вона зазначає, що «Ксанакс» – це одна з форм бензодіазепінів, які надають допомогу при тривожності і безсонні.

Простішими словами, це транквілізатор. А ще простішими наркотик. Наркотик, яким накачують дівчат в перемішку з алкоголем.

«Хлопці, користуючись неусвідомленням дівчини, відверто домагаються її та гвалтують. Це видно на відео та фото, які вони публікують. Вони фотографують та знімають дівчат, коли ті у відключці лежать на підлозі туалету без верхнього одягу. Вони лізуть своїми пальцями у вагіну дівчини, коли вона взагалі не подає ознак притомності, а отже не давала дозвіл на петинг. Вони знімають інтимні органи дівчини, обурюючись наявності волосся там, коли сама дівчина непритомна.

Після цього Андрій (хлопець, який все організовує), розмірковує, які дівчата шлюхи і як він не зможе бути в стосунках після такого. Так от, Андрію, найближчі стосунки, які тобі світять, це з твоїм адвокатом», зазначсає авторка допису.

Вона також зазначає, що «окреме здивування (висловлюючись легко) я відчула, читаючи коментарі під дописом Ясі Кравченко про цю ситуацію. Чоловіки пишуть, що дівчата самі винуваті, що їх цікавить лише одне і що туди їх ніхто не тягнув».

Я не можу назвати себе людиною, яка багато тусується, але з кожної вечірки я поверталась цілою і неушкодженною. І ні, це не я чимось відрізняюсь. Мені просто щастило. Щастило, що на деяких вечірках я була з хлопцем. Щастило, що мій друг був адекватним і привозив мене додому. Але так не має бути. Вечірки, на яких дівчатам нічого не загрожує має бути нормою.

Чи ці історії нові? Аж ніяк. Вони старші за мене. Ці казочки про не таких дівчат, чи що жінок не виховували. Це пора завершувати.

Потрібно виховувати хлопців. Вчити їх питати дозволу доторкнутись до дівчини. І також розуміти відмову.

Ці дівчата не знали на що вони йдуть. Але я не можу уявити, що вони відчувають зараз, коли бачать себе на фото та відео, - акцентує авторка допису.

Скриншот ФБ/Галичина24

Як повідомлялося, депутат був засуджений за згвалтування неповнолітньої.

 

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий