Поліція Закарпаття відкрила «криміналку» стосовно підлітків, які жорстоко знущалися над кошенятами
Поліцейські розшукали кривдників та їх батьків
Співробітники поліції у ході моніторингу виявили у одній із соціальних мереж відео, на якому діти знущаються над маленькими кошенятами. Події відбувалися в Хустському районі у населеному пункті Ільниця. Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Закарпатській області.
«Провівши перевірку правоохоронці оперативно встановили особи дітей, зафільмованих на відео. Ними виявилися двоє місцевих 13-річних хлопців.», - йдеться у повідомленні.
Причетних до інциденту та їх батьків поліцейські розшукали та доставили до відділення поліції. Наразі з ними працюють слідчі та співробітники ювенальної поліції.
За фактом жорстокого поводження з тваринами в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України. Поліцейські проводять досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Коментарі