Поліція затримала двох чоловіків, які підірвали банк у Чернігові, щоб викрасти майно клієнтів з комірок у депозитарії (ФОТО)

Через руйнування приміщення зловмисники не довели свій задум до кінця

скриншот відео

У Запорізькій та Миколаївській областях правоохоронці затримали двох чоловіків, підозрюваних у підриві будівлі банку у Чернігові 6 травня. Їм загрожує до 12 років ув'язнення, інформує НПУ.

Як зазначається у повідомленні, поліцейські Чернігівщини затримали двох чоловіків, які підірвали банк, щоб викрасти понад 5 млн грн

У ході спецоперації за силової підтримки бійців КОРД підозрюваних затримали у Запорізькій та Миколаївській областях.

Поліцейські встановили, що вміст сховищ банку не пошкоджено. Проте були зафіксовані ознаки безуспішної спроби викрасти майно клієнтів з комірок у депозитарії, де зберігалось понад 5,5 мільйонів гривень.

Після ліквідації пожежі встановлено, що група осіб проникла до банку шляхом демонтажу підлоги, прикриваючи свої дії пожежею. Однак, через руйнування приміщення внаслідок вибуху, зловмисники не довели свій задум до кінця.

Злочин вчинили 40-річний та 42-річний мешканці Запорізької та Миколаївської областей. Зловмисники раніше вже були судимі за розбійні напади та незаконне зберігання зброї. Спільники викопали та укріпили тунель під землею до підвального приміщення багатоповерхового суміжного будинку, а також підготували отвір у стіні безпосередньо до сховища банку.

Читайте також: львівські правоохоронці затримали чоловіка, який систематично обкрадав автомобілі.

За скоєне їм загрожує позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також