Поліцейська погоня і перевернута маршрутка з 11-ма постраждалими: масштабна ДТП у Дніпрі
Дорожньо-транспортна пригода сталася, 1 серпня, близько 7-ї години ранку, на перехресті вулиці Вернадського та проспекту Яворницького м. Дніпра. Попередньо, причиною ДТП стало порушення правил дорожнього руху автомобілем «Hyundai Getz», повідомляють у відділі комунікації Національної поліції.
Причиною стало те, що підрізав її водій авто, який намагався відірватися від переслідування поліції.
«Як було встановлено, патрульні поліцейські переслідували автомобіль, який був у орієнтуванні за вчинення правопорушення. На неодноразові вимоги патрульних зупинитися, водій не реагував. Порушивши правила дорожнього руху, він зіткнувся з маршруткою. Від удару мікроавтобус з пасажирами перекинувся на бік», — заявляють у поліції.
З 15 осіб, які перебували в маршрутному таксі, 11 отримали травми. Також внаслідок ДТП, травми отримали травми водій та пасажир автомобіля. Всі вони були доправлені в лікарню.
Тривають слідчі дії.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Україні системи ППО Patriot стоять порожніми через нестачу ракет, - FT
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Львів’янка намагалася перевезти через кордон елітні годинники Rolex та Cartier на 4 млн грн
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
Коментарі