Поліцейські купували порнографічний контент дівчини на «Only Fans», щоб її затримати

1633012537-polyczyya-1
1633012537-polyczyya-1

Київські поліцейські купували порнографічні фото та відео дівчини на «Only Fans», поки вели розслідування у її справі. Про це йдеться у матеріалах Єдиного реєстру судових рішень.

Інтим-блогерку правоохоронці знайшли на «Instagram», де випросили посилання на «онліфанс».

Як йдеться у матеріалі судових рішень, першою оплатою правоохоронець (підставна особа) купив «порно-зображень» на 400 гривень. Після чого — оформив платну передплату на акаунт цієї жінки за 330 гривень: «Отримав доступ до профілю, де були розміщені її фото та відеоматеріали порнографічного характеру, на яких власниця контенту зображена з оголеним тілом та статевими органами, на чому остання акцентує увагу».Після цього поліцейські накупили «порно-доказів»: двічі на 1000 грн, один раз на 972 грн і ще раз — на 930 грн.

У тому числі: «відео-файл громадянки, на якому та в оголеному вигляді демонструє на камеру в різних позиціях власне оголене тіло та статеві органи, що належать до продукції порнографічного характеру».

Бізнес дівчина продовжувала до осені 2021 року. Зараз їй повідомлено про підозру у створенні та розповсюдженні відвертого контенту, йде розслідування. Подальшу долю інтим-моделі вирішуватиме суд.