Поліцейські Львівщини оперативно розшукали безвісно зниклу сім’ю

2076120
2076120

Подружжя з двома дітьми, нікого не попередивши, поїхали з села на Жидачівщині — правоохоронці виявили їх аж у Дніпропетровській області, повідомили сьогодні у відділі комунікації поліції у Львівській області.

У Жидачівське відділення поліції, 26 вересня, близько 19.00 год., по допомогу звернулась 78-річна мешканка одного з сіл району. Жінка повідомила про зникнення своєї 28-річної онуки, її чоловіка та двох їхніх дітей — восьмирічної дівчинки та тримісячного хлопчика.

За словами заявниці, онука з сім’єю, які проживали у тому ж селі, зникли ще 24 вересня, нікого не попередивши і на зв’язок не виходять.

Орієнтування на безвісно зниклих поліцейські негайно розіслали у всі підрозділи поліції і невдовзі під час оперативних заходів працівники карного розшуку поліції Львівщини спільно з працівниками Жидачівського відділення поліції, їх місцеперебування  встановили. З’ясувалось що сім’я поїхала в одне з сіл Нікопольського району Дніпропетровської області. Усі вони здорові.

Поліцейські закликають: «Друзі, бережіть здоров’я своїх рідних і близьких. Виходячи з дому, попереджайте їх про свої плани, а також про зміни у цих планах. Пам’ятайте про людей, котрі переживають за вас, чекають на вас та не піддавайте їх таким випробуванням. Лише один телефонний дзвінок — це ж зовсім нескладно».