Поліцейські Львівщини розкрили понад 260 злочинів, з допомогою службових собак
Минулого року, з допомогою службових собак, на Львівщині було розкрито більше 260 злочинів. Про це повідомляє Поліція Львівської області.
У 2019 році службові собаки Кінологічного центру Головного управління поліції Львівщини задіювалися до розкриття більше тисячі злочинів, скоєних на території Львова та області.
З них 264 — були розкриті з допомогою чотирилапих — це вбивства, нанесення тяжких тілесних ушкоджень та крадіжки. Окрім того, службові собаки допомогли у розшуках зброї, боєприпасів, вибухових та наркотичних речовин, а також здійснили 116 виїздів на повідомлення про мінування та взяли участь у більше ніж двохстах оперативно-розшукових та профілактичних відпрацюваннях. Собаки допомогли поліцейським виявити 2 вибухових пристрої, 9 одиниць вогнепальної зброї та більше 1200 набоїв.
Усього в Кінологічному центрі поліції Львівщини службу несуть 21 собака. З них — 2 спеціальні собаки з пошуку вибухових речовин та зброї, 2 спеціальних собаки з пошуку наркотичних речовин, 1 — з пошуку тіл, інші — розшукові собаки. Справжніми «зірками» розшуку є службові собаки «Емір», «Оскар» та «Цезар».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі