Поліцейські повідомили деталі про юнака, який помер поблизу гральних автоматів
Патрульні Львова намагалися врятувати 22-річного юнака, який при перевірці ковтнув пакетик з невідомою речовиною. Про це інформує Патрульна поліція Львівської області.
До приїзду медиків поліцейські вмовляли хлопця виплюнути з’їдене і робили непрямий масаж серця. Причину смерті молодика остаточно встановить судово-медична експертиза.
Вчора, 8 лютого, під час відпрацювання екіпажем патрульної поліції Львівської області лотерейних закладів, в одному з них інспектори зупинили хлопця. При поверхневій перевірці в нього виявили пакет з невідомою речовиною.
22-річний львів’янин проковтнув виявлений співробітниками поліції пакетик, після чого намагався втекти.
Поліцейські затримали хлопця, вмовляючи виплюнути з’їдене, однак той знепритомнів.
До приїзду медиків патрульні надавали домедичну допомогу. Зокрема, робили непрямий масаж серця. Однак бригада «швидкої» констатувала смерть юнака.
На місці події працювала слідчо-оперативна група та представники прокуратури Львівської області. Тривають слідчі дії. Причину смерті парубка встановить судово-медична експертиза.
Читайте також: У Львові раптово помер чоловік, який вийшов з приміщення гральних автоматів (фото, відео)
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- На війні загинув 21-річний Герой зі Львівщини
Коментарі