Поліцейські розшукали зниклу 14-річну дівчину у закинутій будівлі (фото)
Дільничний офіцер поліції виявив зниклу дівчину, мешканку села Стоянів, Радехівського району, у закинутій будівлі, живу та неушкоджену.
Родичі дівчини подякували поліцейським, які розшукали і повернули дитину додому.
Сьогодні, 14 вересня, поліцейські розшукали безвісно зниклу 14-річну Тетяну Омелян, яка, 12 вересня, близько 23:00 год., пішла з дому і не повернулася.
«Як тільки надійшло повідомлення про зникнення дитини, до її пошуків долучилися співробітники Управління карного розшуку поліції Львівщини, а також співробітники усіх служб територіального підрозділу поліції. Більше ста правоохоронців разом з небайдужими громадянами, впродовж доби, обстежували прилеглу до села територію, закинуті приміщення, а також можливі місця перебування дівчинки. Сьогодні зранку до пошуків школярки долучилися нацгвардійці, а також єгері та мисливці», — розповіли у відділі комунікації поліції Львівської області.
Дівчину розшукав дільничний офіцер поліції Радехівського відділення поліції в одній із закинутих будівель, живу і неушкоджену.
Як встановили правоохоронці, увесь цей час школярка провела там.
Дитину передали рідним, з ними провели профілактичні бесіди.
Батько дівчинки щиро подякував поліцейським, які розшукали та повернули дитину додому.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі