Поліцейські та школярі Червонограда передали захисникам в ООС спільно виготовлені обереги
Працівники ювенальної превенції Червоноградського відділу поліції, спільно зі школярами навчальних закладів Червонограда та Соснівки, власноруч виготовили обереги у формі крил, сердець та підків щастя. У такий спосіб школярі привітали бійців з Днем захисника України, інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області.
З готовими виробами діти зробили групову фотографію, роздрукували її та на звороті написали побажання для військових. Обереги зі світлиною спакували й віддали волонтеру, який поїде в зону ООС та передасть подарунки бійцям.
Крім того, працівники ювенальної превенції показали школярам екіпірування поліцейського та службовий автомобіль. Під час заходів з дітьми поговорили на тему безпеки, зокрема, про дотримання Правил дорожнього руху, а також наголосили на відповідальності за скоєння тих чи інших правопорушень.
https://www.facebook.com/MVS.LVIV/posts/3604521432921569?__xts__[0]=68.ARBI2kUiJDAIG0-QITGdnYpcjEyCpoeYiUm80RoHjYnnEWmcShJzD54w_uRTFmmQYUTO7XwUC2kDDf77Hl3YFXv3AgeaF8I0gDgZRIs03vl36X0u3n0I0x-A2L7QZhcOm0qZa0ztYweUp_gA0Q1_heJvDDseUVGGQ0_oGv-tCEqUQbF5LizKevJabv0Bryl1VOlyuh7kqkplQHJDLcciE-zU-fFjwe_KdvoGOs5M0CZ2UlhL71VHHCrsGVgw5d_o86G-gip3lKj-EiNiMwjVvLA1ptrT_mrQ-ahdsOWqLsMib8zPJu-p8fn8TkNDNDXgq0C7dhejEuQO-4nT-H3s2CQaexQ4&__tn__=-R
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Захисника з Яворова посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня
Ігор Демченко загинув під час виконання бойового завдання на війні
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі