Поліцейські встановили особу чоловіка, що «замінував» заправку на Львівщині (фото)
Вночі, 24 липня, близько 1:35 год., на оперативну лінію «102» зателефонував анонім та повідомив про те, що одну із АЗС у місті Новояворівськ заміновано. Про це повідомляла «Варта1».
Як пізніше розповіли у відділі комунікації поліції у Львівській області, на місце події негайно прибули експерти-вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції, патрульні поліцейські та фахівці інших служб.
Після евакуації працівників заправної станції, правоохоронці обстежили приміщення та прилеглі території АЗС. Вибухонебезпечних чи підозрілих предметів виявлено не було.
"Невдовзі, проведеними оперативно-розшуковими заходами поліцейські встановили особу зловмисника — 61-річного місцевого мешканця. Також встановлено, що він здійснив дзвінок у поліцію, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння", — розповіли у поліції.
Слідчі Яворівського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України.
Тепер 61-річному мешканцю Новояворівська загрожує покарання — до шести років позбавлення волі.
Зараз вирішується питання про повідомлення зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та обрання запобіжного заходу.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі