Поліцейські Львівщини знайшли підлітків, які цькували товариша
Один із кривдників та батьки вісьмох інших неповнолітніх притягнуті до адміністративної відповідальності за булінг
На Львівщині поліцейські встановили підлітків, які цькували товариша та виклали відео в інтернет. Про це інформує поліція Львівщини.
Публікацію поліцейські виявили 29 липня під час моніторингу соціальних мереж. Ювенальні інспектори відділення поліції №2 Стрийського районного управління поліції та поліцейський офіцер громади з’ясували, що подія мала місце в одному з сіл району.
Правоохоронці встановили особу потерпілого – 16-річного місцевого мешканця (людину з інвалідністю) та кривдників – дев’ятьох жителів села віком від 13 до 16 років, серед яких троє дівчат. Усі вони були опитані у присутності батьків та законних представників. Тілесних ушкоджень у потерпілого виявлено не було.
На 16-річного кривдника поліцейські склали адміністративний протокол за ч.2 ст.173-4 (булінг (цькування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.
На батьків інших кривдників було складено адміністративні протоколи за ч.4 ст.173-4 (булінг (цькування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Передбачене санкцією статті покарання - накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- ЛМР пропонує помірковане коригування тарифів у громадському транспорті Львова
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі