Поліція Прикарпаття затримала водія, який скоїв смертельну ДТП з автобусом "Івано-Франківськ - Львів"
Водій Mazda CX-7 виїхав із другорядної дороги на головну не переконавшись у безпечності маневру
Поліція Івано-Франківської області повідомила, що 59-річного водія, причетного до дорожньо-транспортної пригоди в Долинській територіальній громаді, правоохоронці затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу.
Вчора, 17 квітня о 12:41 на лінію «102» надійшло повідомлення про ДТП у селі Тяпче на перехресті вулиць Лесі Українки та Миру. Зіткнулися автомобілі Mercedes-Benz Sprinter та Mazda CX-7.
Водій Mazda CX-7 виїхав із другорядної дороги на головну не переконавшись у безпечності маневру, він зіткнувся з маршрутним мікроавтобусом Mercedes-Benz Sprinter, який курсував за сполученням «Івано-Франківськ — Львів».
У ДТП водій мікроавтобуса, 64-річний житель Івано-Франківського району, загинув на місці події. У салоні перебували пасажири — вони отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Загалом травмувалися 14 осіб, серед них двоє неповнолітніх - 8 років. Потерпілих доставили до медичних закладів. Наразі в лікарні госпіталізовані 4 пасажирів.
Водій Mazda CX-7 пройшов медичне освідування — він був тверезим, поліцейські затримали його у процесуальному порядку.
Слідчі ГУНП в Івано-Франківській області уже оголосили про підозру керманичу за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Вінниччині зіткнулися тепловоз та «Інтерсіті+» Київ-Перемишль
На місце події виїхала команда Укрзалізниці для допомоги та з’ясування обставин інциденту
На Київщині у ДТП загинув 83-річний водій, який спринив автопригоду
Водій Volkswagen отримавши тілесні ушкодження загинув на місці події
У ДТП на Львівщині постраждав пасажир автомобіля
У ДТП зіткнулись автомобілі Hyundai Santa FE, яким керував 48-річний житель міста Золочів та ВАЗ-2105 під керуванням жителя міста Броди віком 52 роки
Найкоментованіше
- У Львові провели нараду з правоохоронцями щодо конфлікту з ТЦК
- У США висловилися про завершення російсько-української війни у найближчі місяці
- У Львівському ТЦК відреагували на масовий конфлікт на Сихові (ВІДЕО)
- У Львові ветерани змусили вибачитися активних учасників нападу на військових ТЦК
- У Раді хочуть більше не зараховувати "невручені" українцям повістки
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Слідство.інфо ідентифікувало чоловіка, який трощив авто ТЦК у Львові
- Стало відоме імʼя основного кандидата на пост нового прем'єр-мінстра України
- На кордоні зі Львівщиною затримали вантажівку, яку розшукував Інтерпол
- У Львові в автомобілі застрелився чоловік
Коментарі