Поліція знайшла іноземця, який запускав феєрверки у Буковелі (ВІДЕО)
Чоловік пояснив, що запустив салют з метою привітати друзів з одруженням, оскільки компанія разом приїхала на відпочинок.
Вчора, 10 січня ввечері під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили відео запуску салюту в селі Поляниця. Про це інформує поліція Івано-Франківської області.
Інформацію одразу було зареєстровано, після чого на місце події оперативно виїхали патрульні та слідчо-оперативна група.
Працівники Управління патрульної поліції обстежили територію, вилучили низку речових доказів, а в результаті проведених розшукових заходів встановили особу правопорушника. Ним виявився іноземець, 1984 року народження.
Чоловік пояснив, що запустив салют з метою привітати друзів з одруженням, оскільки компанія разом приїхала на відпочинок.
За даним фактом розслідується кримінальне провадження, розпочате за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).
Поліція нагадує, що відповідно до чинного законодавства, на період дії правового режиму воєнного стану використання піротехнічних виробів, зокрема салютів та феєрверків, заборонено.
varta1.com.ua: Новини
Макрон анонсував відправку до 6000 французьких солдатів для підтримки України
Французький контингент може бути розміщений після укладення мирної угоди для супроводу та навчання підрозділів ЗСУ
Рада може позбавити права на відстрочку ще одну категорію чоловіків 25+
Верховна Рада планує позбавити права на відстрочку від мобілізації чоловіків старше 25 років певної категорії
Деяким пенсіонерам піднімуть розмір виплат на 1000 грн
Без підвищення пенсії залишаться ті, хто вийшов на пенсію протягом останніх трьох років, а також судді, прокурори, держслужбовці та інші посадовці
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Раді пропонують запровадити нове свято
Коментарі
Там що війна? Запустив якісь збиток є немає так в чому питання?