Поліція встановлює, як відео з моментом вбивства Парубія потрапило в мережу

У межах провадження нададуть правову оцінку діям людини, яка оприлюднила відео.

Прокуратура розслідуватиме, як у Telegram-канали потрапило відео з камери відеоспостереження, на якому зафіксовано момент убивства колишнього голови Верховної Ради Андрія Парубія. Про це під час брифінгу розповів керівник Львівської обласної прокуратури Микола Мерет.

Правоохоронці підготували матеріали для внесення у ЄРДР щодо несанкціонованого витоку інформації в Telegram-канали. У межах цього провадження нададуть правову оцінку діям людини, яка оприлюднила відео.

Мерет уточнив, що уже встановлено, з якої камери було зроблене відео, але не став надавати деталей.

Нагадаємо, сьогодні, 30 серпня, у Львові вбили громадсько-політичного діяча Андрія Парубія.

Близько опівдня, на 102 надійшло повідомлення про стрілянину у Львові. Внаслідок отриманих травм потерпілий загинув на місці. Встановлено, що загиблий - відомий громадський та політичний діяч 1971 року народження.

Правоохоронці вживають усіх заходів для встановлення особи стрільця та місця його знаходження. Всі деталі будуть розголошуватися у порядку та обсязі, передбаченому кримінальним процесуальним законодавством.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

ДБ
Де була охорона?

Бусифікаторська поліція у всій красі - винуватець поширювач відео. Ще авто припарковані поруч, продавці електровелосипедів... Немає довіри до поліції, тому правильно поширив відео щоб не сказали що сам упав.

В
Володимир

Шкода Андрія! Велика втрата

Читайте також

Найкоментованіше

  1. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  2. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  3. У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
  4. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  5. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим