Поліція встановила, що нападу з ножем на журналіста Юрія Макарова не було
У момент заподіяння поранень Макаров мав гостру реакцію на стрес, що могло впливати на його дії
Національна поліція закрила кримінальне провадження щодо нападу на журналіста і телеведучого Юрія Макарова, оскільки з’ясувала, що він завдав собі тілесних ушкоджень самостійно. Про це повідомило Головне управління Нацполіції Києва.
“Поліцейські ретельно відпрацювали усі наявні відео з камер спостереження, опитали десятки ймовірних очевидців та провели слідчий експеримент: у момент отримання чоловіком поранень сторонніх осіб поряд із заявником не було”, – повідомила поліція.
Поліція вилучила ймовірне знаряддя злочину – ніж та чохол до нього, який знайшли неподалік, і скерувала все на експертизу.
“За результатами експертного дослідження, зразки ДНК, відібрані із речових доказів, належать виключно потерпілому, що вказує на те, що тілесні ушкодження чоловік завдав собі самостійно”, – зауважили в Нацполіції.
За висновком експертизи, в момент заподіяння поранень Макаров мав гостру реакцію на стрес, що могло впливати на його дії.
Інформація про ножовий напад на Юрія Макарова з'явилася 16 квітня 2025 року. Його шпиталізували, поліція відкрила кримінальне провадження. 21 травня Юрій Макаров попросив вибачення за спричинені “хвилювання і біль” у зв'язку з його пораненням. Йому соромно і боляче від того, що він “опинився в центрі уваги в спосіб, який, м’яко кажучи, не відображав суть обставин”.
varta1.com.ua: Новини
Зеленський підписав законопроєкт щодо НАБУ і САП
На сайті парламенту статус законопроєкту змінився на «повернуто з підписом президента України»
Верховна Рада проголосувала за законопроєкт Зеленського щодо незалежності НАБУ та САП
Раніше 30 липня комітет одноголосно підтримав президентський законопроєкт №13533, рекомендувавши його ухвалення за основу та в цілому
Трамп відреагував на погрози Мєдвєдєва: "Заходиш на небезпечну територію!"
Президент США різко відповів на слова експрезидента РФ про можливу війну між країнами
Найкоментованіше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- Мета Росії – зробити Київ непридатним для життя, – NYT
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- «Укрзалізниця» зупинила потяг в селі на заході України, щоб мама з хворою дитиною змогли доїхати до Охматдиту
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Коментарі