Поліція затримала чоловіка, причетного до вибуху на «Укрпошті»
Чоловік виготовив сувеніри з боєприпасів зробивши на них гравіювання та відправив через поштові відправлення
Поліцейські затримали чоловіка, причетного до вибуху на «Укрпошті» у Солом’янському районі столиці. Про це інформує поліція Києва.
Вчора, 30 жовтня, у Солом’янському районі столиці у сортувальному центрі «Укрпошти» під час огляду посилки стався вибух. Внаслідок події постраждали п’ятеро громадян: працівники відділення пошти та фахівці митної служби.
Під час огляду місця події слідчо-оперативна група, вибухотехніки та кінологи поліції виявили рештки снаряду.
Оперативники встановили відправника посилки – 40-річного мешканця м. Тернопіль. Правоохоронці спільно із митниками виявили у сортувальному центрі ще одну вибухонебезпечну посилку із вихолощеними боєприпасами.
Поліцейські Києва у співпраці із поліцією Тернополя затримали 40-річного чоловіка за місцем мешкання у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під час проведення обшуку в його квартирі було вилучено ще десяток боєприпасів.
Встановлено, що чоловік виготовив сувеніри з боєприпасів зробивши на них гравіювання та відправив через поштові відправлення.
Слідчі поліції Києва розпочали за фактом кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до семи років.
varta1.com.ua: Новини
Зараз існує можливість збільшити постачання американської зброї Україні
Закупівля європейцями американської зброї для України — рішення не ідеальне, але найкраще з можливих
В Одесі жінці, яка самовільно зняла прапор України з фасаду магазину, оголосили підозру
Мала судимості за крадіжки та злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків
Україна має свої варіанти нових санкцій проти Росії
Нафтовий експорт – це основа російської наглості, і якщо санкції будуть зберігатись і посилюватися – Росія відчутно втратить
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі