Поліція нагадує: завтра "день тиші" від передвиборчої агітації
Нагадуємо, 20 квітня, в останній день перед волевиявленням громадян, у так званий «день тиші», заборонені будь-які агітаційні заходи, розміщення агітаційних матеріалів у ЗМІ, розповсюдження виборчих листівок, плакатів та іншої друкованої агітаційної продукції кандидатів у Президенти України.
Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Львівської області.
Також у поліції нагадують, що за порушення виборчого законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.
Про виявлені фактів незаконної агітації громадяни можуть повідомляти на оперативну лінію «102».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Єрмак радився з астрологинею, як відмовити президента від ідеї зробити Федорова головою ОП
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
Коментарі