Поліція не може підготуватись до забезпечення правопорядку у період святкування Дня міста через незатверджений план заходів

1
1

Через відсутність затвердженого план заходів у період святкування Дня міста Львова та відзначення річниці акції «Вісла», поліція не може підготуватися до забезпечення правопорядку . Про це виданню Форпост повідомив голова громадської організації «Варта 1» Ігор Зінкевич.


«Досі не затверджений план заходів, які мають відбуватися у місті. Тобто на цей момент немає затвердженого плану святкувань і завтра на сесії міської ради я це питання підніматиму. Бо в нас чомусь ні мерія, ні область не думають про те, що до таких масових заходів потрібно підготуватися поліції. Їм потрібно розрахувати, які сили потрібно буде затратити, розробити структуру,  патрулювання в тому числі, для забезпечення правопорядку», - зауважив Ігор Зінкевич.


Також він пояснив, що та інформація про святкування, яка поширена у ЗМІ – це просто перелік заходів. Але офіційно він ще затверджений. «Поліція ще не отримала офіційного листа, що, де і як має відбуватися», - додав він.