Поліція повідомила деталі ДТП з багатьма потерпілими на Львівщині (фото)
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 29 жовтня, о 18.10 год., на автодорозі «Львів–Рава-Руська», в селі Острів. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.
Яквстановили поліцейські, сталося зіткнення автомобіля «Опель Комбо», яким керував 24-річний мешканець Жовківського району, з автомобілем «Шевроле Авео», під керуванням 59-річного мешканця міста Жовква.
З тілесними ушкодженнями, внаслідок автопригоди, госпіталізовано водіїв та пасажирів обох транспортних засобів — мешканців Жовкви та Жовківщини, віком 25–60 років. Також було травмовано 71-річну львів’янку, пасажирку «Шевроле», яку, після надання медичної допомоги, відпустили додому.
Зараз поліцейські з’ясовують обставини ДТП. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, — до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами терміном до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі