Поліція розшукує інтернет-шахраїв, які "кинули" фермера на 300 тис. грн

Поліція розшукує злочинців
У Сумській області шахраї на 300 тис. грн обдурили власника фермерського господарства, який намагався придбати через інтернет мінеральні добрива, пише ТСН.
44-річний жителя Липоводолинського району, розповыв поліції, що він вперше вирішив скористатися інтернетом і заощадити на придбанні мінеральних добрив і потрапив на шахраїв.
«Фермер розповів в поліції, що спочатку зв'язався з представником однієї з компаній, що знаходиться в Києві. Обидві сторони домовилися про спосіб оплати та строк отримання товару. За домовленістю керівник агрофірми перерахував обумовлену суму в 300 тис. грн і підтвердив замовлення. Коли під час чергового телефонної розмови відправник почав плутатися в термінах відправки, він повідомив, що поскаржиться в поліцію, після чого телефон продавця перестав відповідати, а оголошення на сайті видалили », - наголошується в повідомленні.
Поліція за даним фактом відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст. 190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах) Кримінального кодексу України. Правоохоронці намагаються встановити і затримати зловмисників, причетних до шахрайської схеми.
varta1.com.ua: Новини

Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції

Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО

У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Найчитаніше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Чорна звістка про загибель солдата з Львівщини прилетіла з Донеччини
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- Львівщина зустрічає полеглого командира відділення мотопіхотного батальйону 24 ОМБр Тараса Приймака
Коментарі