Поліція розслідує загадкову смерть жінки та двох її доньок

6ab4
6ab4

У Коростені поліцейські розслідують обставини смерті трьох жінок з однієї родини. 19-20 вересня до Коростенського райуправління поліції надійшло повідомлення про констатацію смерті матері та двох доньок.

Як повідомили «Варта1» у Нацполіції Житомирської області, 19 вересня, медики швидкої повідомили до поліції, що о 11:55 год констатували смерть коростенки, 1968 року народження. Під час уточнення обставин, поліцейські з’ясували, що жінка допомагала з ремонтними роботами у квартирі 84-річного пенсіонера, коли відчула себе зле. Її стан погіршувався стрімко і вона померла ще до прибуття карети екстреної медичної допомоги.

Під час подальшого перебігу подій, уже наступного дня, з’ясувалось, що за місцем проживання жінки, виявлено тіла ще двох людей — її матері, 1944 р. н., та сестри, 1973 р. н. Їх знайшов син померлої, коли приїхав організовувати поховання, не зміг потрапити до квартири і змушений був звернутись по допомогу до рятувальників.

Поліцейські слідчо-оперативної групи Коростенського райуправління провели огляд помешкання. Його двері були зачинені зсередини і ознак стороннього проникнення не було. З квартири вилучено посуд з грибами та немагазинними спиртними напоями.

Наразі, у рамках відкритих кримінальних проваджень призначені судово-медичні експертизи причин смерті жінок та вилучених грибів і алкоголю.