Поліція склала два протоколи на п'яного водія, що висловлювався нецензурно з поліцейськими (відео)
В ніч на 12 червня патрульні помітили на вулиці Цегельського автомобіль Mercedes-Benz S320, який порушив правила дорожнього руху. Водієві дали вказівку зупинитися. Чоловік перебував з очевидними ознаками алкогольного сп‘яніння і відмовився пред‘являти документи. Водій поводився агресивно, нецензурно висловлювався, не реагував на законні вимоги припинити правопорушення. Про це повідомляє Патрульна поліція Львова.
Громадянина доставили у Франківський відділ поліції для встановлення особи і оформлення адмінматеріалів. Водій відмовився від перевірки на стан сп‘яніння. На нього склали протокол за керування транспортним засобом у нетверезому стані. Також, винесли об‘єднану постанову за порушення правил дорожнього руху та відсутність документів. За те, що водій висловлювався нецензурно до патрульних – склали протокол за дрібне хуліганство (ст.173 КУпАП) та протокол за злісну непокору (ст.185 КУпАП).
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Львівщину атакували ворожі бойові безпілотники
На місцях працюють профільні служби та визначають масштаби наслідків
У четвер Львівщина попрощається з воїном Павлом Мощичем
У 2025 році отримав поранення під час бойових дій на Покровському напрямку, мав кілька складних операцій та перебував на реабілітації вдома
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі