Поліція суворо каратиме водіїв та власників авто, які їздять на «лисій гумі» (ВІДЕО)

2021-12-07-154005
2021-12-07-154005

Сьогодні в Чернігівській області сталось серйозне ДТП, в результаті якого загинули мінімум 13 людей. МВС готує законопроекти про підвищення безпеки дорожнього руху.

Як повідомляє «Варта1», про це написав на своїй сторінці у «Facebook» очільник МВС Денис Монастрирський.

«Страшна трагедія трапилася сьогодні вранці поблизу Чернігова.

Близько восьмої ранку водій вантажівки, порушивши правила дорожнього руху, виїхав на зустрічну смугу і допустив зіткнення з маршрутним автобусом. У результаті аварії станом на зараз загинуло тринадцять людей. Інші — у важкому стані.  Поліція розслідує обставини трагедії та проводить необхідні слідчі дії. Закликаю усіх ретельно дотримуватися Правил дорожнього руху! Адже їх порушення оплачується не лише штрафами, але й життям ні в чому невинних людей», — зазначає міністр.

Він наголосив, що Патрульна поліція суворо каратиме водіїв та власників комерційних транспортних засобів, які їздять на «лисій гумі» або використовують для економії грошей колеса, які мають недопустимі недоліки. А також тих, хто, перевищує швидкісний режим та правила маневрування, не думаючи ні про свою безпеку, ні про безпеку інших учасників руху.

«У цьому місяці за моєю ініціативою у Верховну Раду України буде внесено законопроекти, спрямовані на підвищення безпеки дорожнього руху», — заявив міністр.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=316&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmoden.ua%2Fvideos%2F1089686281834075%2F&show_text=false&width=560&t=0