Поліція відкрила кримінальну справу на активістів, які штурмували міську раду
Винуватцям загрожує обмеження волі на термін до п’яти років або позбавлення волі на термін до чотирьох років.
Про це пише відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.
Нагадаємо, що напередодні активісти, які влаштували протест під стінами міської ради, увійшли до приміщення, не зважаючи на зачинені двері.
До протестувальників вийшли керуюча справами виконкому Марта Литвинюк, директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич та директор департаменту Адміністрації міського голови Євген Бойко. Проте, конструктивної розмови не вийшло.
Внаслідок події, пошкоджені двері приміщення.
Активісти не захотіли слухати посадовців міської ради та виламали двері до міської ради. Почалася штовханина.
У прес-службі міської ради заявили, що через дії протестувальників вагітній працівниці міської ради стало погано, для неї викликали «швидку» допомогу.
На місці події працювала слідчо-оперативна група та працівники інших підрозділів поліції Львівщини.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) КК України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі