Поліція вимагає підприємців-протестувальників розійтися (відео, фото)
У вівторок, 12 травня, під стіни львівської мерії прийшли підприємці з вимогою дати можливість працювати. Щойно працівники поліції у гучномовці попросили людей розійтися.
Правоохоронці закликають людей дотримуватись постанови 211 Кабінету міністрів від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби Covid-19», наголошуючи на тому, що з 6 квітня 2020 року перебування в громадських місцях без засобів індивідуального захисту заборонено, переміщення групою осіб у кількості більше двох чоловік також заборонено.
«Проведення масових заходів заборонено», — скандують у гучномовець з поліцейської машини.
Людей попросили покинути місце зібрання, а за умови не дотримання погрожують адміністративною та кримінальною відповідальністю.
Протестувальники відповіли криками «Ганьба».
https://youtu.be/zV6WqyDMsUI
https://www.facebook.com/varta1.com.ua/videos/690298051531032/
Нагадаємо, підприємці Львова, представники руху «Підприємці України #SaveФОП» вимагають відновлення конституційного права на працю — розблокувати діяльність мікробізнесу.
Вони обурені рішенням місцевої влади лише частково зняти карантинні обмеження.
Їх вимоги:
- терміново ініціювати рішення ЛМР про скасування заборони діяльності мікропідприємств у Львові включно із промисловими ринками за умови дотримання санітарно-гігієнічних норм;
- розблокувати діяльність транспорту у Львові з дотриманням карантинних вимог.
[gallery link=«file» ids=«192975,192976,192977,192978,192979»]
- https://www.facebook.com/varta1.com.ua/videos/690298051531032/
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі