Поліція затримала 28-річного зловмисника, який у магазині стріляв у продавця (ФОТО, ВІДЕО)
У приміщенні магазину зловмисник почав кричати на працівника та зробив кілька пострілів, ймовірно з травматичної зброї. Тепер правопорушнику загрожує до семи років позбавлення волі.
Подія трапилася на вулиці Малиновського, в Оболонському районі столиці. Ввечері, до поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що у пивному магазині невідомий чоловік вистрілив у продавця, передає прес-служба ГУНП області.
[gallery type=«thumbnails» link=«file» ids=«92243,92244,92245»]
На місце події негайно прибули слідчо-оперативні групи територіального та головного управлінь поліції, наряд патрульної поліції та кінолог зі службовою собакою. Потерпілого, із пораненнями, госпіталізували до медичного закладу.
За попередньою інформацією, зловмисник зайшов у кіоск та почав кричати на продавця. Після цього чоловік витягнув травматичний пістолет і вистрілив кілька разів. Захищаючись, потерпілий у відповідь вдарив нападника дерев’яною битою.
Правоохоронці встановили особу зловмисника. Це — місцевий мешканець, 1990 року народження. За погодженням із процесуальним керівником, слідчі оголосили йому про підозру у вчиненні злочину та суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Слідчий відділ Оболонського управління поліції розпочав кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.
https://youtu.be/aiNY0QQFd-0
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі