Поліція затримала «колекторів», які тероризували боржників та членів їх родин (ФОТО)
У Києві поліцейські припинили діяльність злочинного угруповання «колекторів», які вимагали кошти та вкладали їх у підпільний гральний бізнес. Про це повідомили у пресслужбі Національної поліції України.
Шістьом учасникам угруповання вже повідомлено про підозру. Серед них — адвокат, керівник підрозділу страхової компанії та мешканці столиці.
«Чоловіки погрозами застосування фізичного насильства до громадян та членів їх родин, примушували їх до виконання цивільно-правових зобов’язань. Правоохоронці задокументували декілька епізодів їх злочинної діяльності. Так, зловмисники примушували потерпілого повернути 127 тисяч грн», — йдеться у повідомленні.
Крім того, встановили, що отримані кошти вкладали у підпільний гральний бізнес.
5 жовтня поліцейські провели санкціоновані обшуки за адресами проживання та в автомобілях фігурантів.
Вилучили: 6 000 доларів США, 2000 євро, понад 23 000 грн, зброю, гральне обладнання, предмет схожий на спецзасіб для прослуховування та незаконного стеження, «чорнові» записи.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі