Поліція затримала педофіла, який зґвалтував хлопчика у Львові (фото)
Сьогодні, працівники поліції затримали чоловіка, який підозрюється у зґвалтуванні хлопчика у Львові. Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.
Так, 18 червня, о 12.40 год., до поліції надійшло повідомлення від львів’янки про те, що під час прогулянки з дітьми у Залізничному районі Львова зник її 12-річний син.
До розшуків дитини були задіяні співробітники усіх служб територіального підрозділу поліції, патрульні поліцейські та співробітники інших служб поліції Львівщини.
Невдовзі хлопчик повернувся додому і розповів, що, на вулиці Роксоляни, невідомий чоловік покликав його у парк нібито допомогти штовхати мопед та пообіцяв купити газований напій. Там, у парку, дитину зґвалтували.
До встановлення особи та затримання зловмисника були задіяні оперативники, патрульні поліцейські, працівники ювенальної превенції та співробітники інших служб поліції Львівщини.
[caption id=«attachment_201025» align=«aligncenter» width=«1043»] Фото чоловіка, підозрюваного в злочині поширили у мережі «Facebook»[/caption]
За декілька годин правоохоронці встановили, що до скоєння злочину причетний 18-річний львів’янин.
Вирішується питання про затримали його у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та обрання зловмиснику запобіжного заходу.
«За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 152 (зґвалтування) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — від десяти до п’ятнадцяти років позбавлення волі», — повідомили у поліції.
Досудове розслідування триває, встановлюються обставини скоєння злочину, призначено експертизи.
[gallery link=«file» ids=«201026,201027,201028»]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі