Польща хотіла б уникнути рішення про закриття кордону з білоруссю
Закриття кордону буде крайнім заходом
Польща розглядає будь-які кроки для свого захисту на тлі погіршення безпекової ситуації через присутність групи Вагнера у Білорусі, але закриття кордону є крайнім заходом. Про це в інтерв’ю CNN заявив заступник міністра закордонних справ Польщі Павел Яблонський.
Польща хотіла б уникнути рішення щодо повного закриття кордону з Білоруссю.
«Ми розглядаємо будь-які кроки для захисту нашої території, захисту наших громадян, включаючи повну ізоляцію Білорусі, включаючи повне закриття кордону», – сказав Яблонський.
Закриття кордону є крайнім заходом, але у разі атак на Польщу і спроб дестабілізувати ситуацію в країні «у нас може не залишитися іншого виходу».
Загроза з боку Білорусі «є дуже реальною», оскільки «вагнерівці» здійснювали спроби проникнути на польську територію.
«Ми дуже чітко заявляємо, що ми не відступимо… Ми очікуємо більше спроб нападів на наш кордон, можливо, більше спроб порушення нашого повітряного простору», – сказав Яблонський.
Читайте також: з білорусі полетіли одразу 10 російських гелікоптерів
Польща розгортає все більше військ поблизу білоруського кордону, однак не уточнив їхню кількість.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі