Польща обурилася через прапори УПА на техніці, яку передала для ЗСУ
Міністр оборони Польщі доручив терміново зв'язатися з українським аташе у Варшаві «для з'ясування цього питання».

Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш розкритикував червоно-чорні прапори УПА, які українські військові кріплять до бронетранспортерів Rosomak, які передала Польща. Про це пише Polsat із посиланням на допис польського міністра.
Напередодні телеканал WarNewsPL оприлюднив на платформі X запис, на якому видно два колісних бронетранспортери Rosomak, на яких розміщені прапори УПА.
Цю техніку Україна отримала від Польщі після початку повномасштабного вторгнення. За даними канцелярії польського президента, Польща надала 100 таких машин.
Міністр оборони Польщі відреагував на відео, назвавши їх «провокацією, якої не повинно бути». Він доручив терміново зв'язатися з українським аташе у Варшаві «для з'ясування цього питання».

varta1.com.ua: Новини

Підозрюваним у вбивстві Ганула є військовий, який перебував у СЗЧ, - Нацполіція
Під час обшуку в нього вилучили пістолет, а також гранати

Стефанішина назвала рік вступу України до ЄС
Серйозність намірів ЄС також можна оцінювати по зусиллях Угорщини з блокування їх реалізації

росія не оточувала тисячі українських військових на Курщині, - Forbes
Українські війська, що вижили, покинули Курськ, залишивши техніку, але врятувавши тисячі життів
Найкоментованіше
- Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
- На Львівщині «свідок Єгови» сяде за грати через відмову від отримання бойової повістки
- На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
- Міністр пояснив, чому поліцейських не мобілізують на фронт
- На Львівщині дівчата знущалися над хлопцем з інвалідністю: поліція відкрила кримінальне провадження (ВІДЕО)
Найчитаніше
- На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
- Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
- На Курщині загинув Герой зі Львівщини, який став на захист України у січні 2025 року
- У Дубаї у важкому стані знайшли 20-річну модель зі Львова, яка зникла понад тиждень тому
- Увага! На Львівщині безвісти зникла 16-річна дівчина
Коментарі