Польща рекомендує Німеччині не платити соцвиплати для українських біженців
Виплати є стимулом українських чоловіків лишатись закордоном
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що соціальні виплати, які отримують українські біженці в Німеччині, треба віддавати Україні.
Про це він повідомив в етері TVP Info.
Сікорський коментував зустріч у Берліні очільників чотирьох держав: США, Франції, Німеччини та Великої Британії, де, зокрема, говорили про війну в Україні.
За словами глави польського МЗС, Німеччина запросила до Берліна лише три ядерні держави, однак, на його думку, присутність Польщі важлива, коли йдеться про Україну. Сікорський каже, що «тоді ухвалюють кращі рішення».
Крім того, він розповів про свої зустрічі з канцлером Німеччини Олафом Шольцом, під час яких він порадив очільнику німецького уряду віддавати соцвиплати для українських біженців Україні.
Читайте також: Україна може отримати запрошення до НАТО у 2025 році
"Я запропонував йому, що допомогу, яку отримують українські біженці, — а це може становити до 1200 євро на місяць — краще було б передати безпосередньо Україні. Недобре, що існує фінансовий стимул бути в Німеччині замість того, щоб чоловіки воювали на фронті, а жінки відновлювали податкову базу", — наголосив Сікорський.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі