Польські фермери повідомили, скільки блокуватимуть кордон з Україною
Фермери, які приєдналися до перевізників, висунули свої вимоги
Польські фермери, які приєдналися до блокади перевізників на кордоні з Україною, планують продовжити свій протест до 3 січня 24 години на добу. Спершу вони планували блокувати перетин кордону до суботи. Про це повідомляє видання Wiadomosci Rolnicze Polska.
«Ми продали кукурудзу дуже дешево, втрачаємо 2 тисячі злотих на кожному гектарі. Витрати на гектар становлять 5,5 тисячі злотих, а ми отримали лише 3,3 тисячі. Кредити ліквідності, які певною мірою нас підтримували, були відкликані, щоб ми могли продовжувати функціонувати як фермери. На жаль, уряд, який зараз йде, забрав у нас ці кредити», - сказав один з організаторів протесту Роман Кондров.
За його словами, третьою вимогою є те, щоб для фермерів не підвищували податок на землю.
«Ми солідарні з перевізниками, тому що ці галузі постраждали найбільше», – повідомив один з організаторів протесту та додав, що з понеділка по 3 січня через прикордонний пункт пропускатимуть лише дві вантажівки на день.
Читайте також: польські перевізники заблокували ще один пункт пропуску. Водночас, польські перевізники, які блокують кордон з Україною на кількох пунктах пропуску, отримали дозвіл на протести до лютого 2024 року.
При цьому він зазначив, що вся гуманітарна допомога буде надходити в Україну без обмежень.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі