Польські митники затримали величезну контрабанду у водія українського автобусу

оро
оро

Польські митники запобігли спробі незаконного ввезення до Польщі 2150 пачок цигарок без польських акцизних знаків. Товар, приблизною вартістю 30 тисяч злотих (7 тисяч євро), був прихований в автобусному сховку. Про це повідомило «Польське радіо».

За словами речниці Палати податкової адміністрації у Ряшеві Едити Хабовської, незаконні цигарки виявили під час контролю автобуса, що їхав з України до Ґданська.

«Транспортний засіб перевірили рентгеном і після вивчення зображення, митники переконалися, що в автобусі є спеціальний сховок, у якому прихована контрабанда», — розповіла вона.

Цигарки посипали перцем та покропили оцтом, щоб замаскувати запах тютюну. Але це не допомогло. Працівники митниці дісталися до сховку над заднім колесом транспортного засобу, у якому було 2150 пачок цигарок.
У спробі контрабанди зізналося двоє громадян України — 43-річний та 48-річний водії автобуса. Обидва чоловіки сплатили штраф у розмірі по 10 тис злотих (2,3 тис євро).

Автобус затримали, а контрабандистів повернули до України.

За словами Хабовської, від початку цього року до серпня митники з Підкарпатського митноподаткового управління у Перемишлі запобігли введенню у незаконний обіг, зокрема, 10 млн штук цигарок, приблизно 2 тонн тютюну, 52 тис літрів алкоголю та 31 тис літрів палива.