Полякам, які жорстоко побили українських заробітчан неподалік Ґданська загрожує 5 років тюрми

z21890041VGrupa-pracownikow-z-Ukrainy-ktora-na-co-dzien-pra
z21890041VGrupa-pracownikow-z-Ukrainy-ktora-na-co-dzien-pra

У невеличкому польському селі Хващино під Ґданськом нещодавно сталося зухвале побиття українських заробітчан. Група п'яних поляків атакувала кількох заробітчан, вигукуючи при цьому ксенофобські гасла.

Деталі: група п’яних поляків жорстоко побила українських заробітчан (фото)

Нападників заарештували, однак постраждалі та їх роботодавець досі остерігаються помсти. Про це повідомляє ТСН.

Анонімно побиті українці розповідають, що спершу непрохані гості гукали битися 10 на 10, а потім почали трощити вікна будинку, в якому жили заробітчани. Українці подзвонили своєму польському начальнику, той приїхав на місце події, але боронити врешті довелося його. «Почали його бити пляшками, він лежав на землі. Коли я туди забіг, мені вже просто дали пляшкою по голові і я впав на коліна. Били по голові, я получив чотири удари, одна пляшка на голові розбилась, виліз я звідти рачки», - розповів про побиття один із постраждалих. 

Поліції не одразу вдалося затримати кривдників, але зрештою таки затримала 6 з 15 учасників заворушень. Ними виявилися парубки з сусідньої вечірки. «Прокурор застосував проти них запобіжні заходи – нагляд поліції і заборону контактувати та наближатися до скривджених. За такий злочин підозрюваним загрожує покарання до 5 років позбавлення волі», - розповів речник Окружної прокуратури Ґданська Тетяна Пашкєвіч. 

varta1.com.ua: Новини