Помер один з перших футболістів львівських «Карпат»
Вічна пам’ять!
Вчора, 17 жовтня, на 85-му році життя, не стало одного з перших гравців в історії «Карпат», вихованця закарпатського футболу Йосипа Григоровича Фалеса. Про це повідомив спортивний журналіст Юрій Назаркевич.
Йосип Фалес, перейшовши з львівського «Сільмашу», почав виступати за створені у 1963 році «Карпати» і загалом у 1963–1965 роках провів за львівську команду 20 ігор.
Йосип Фалес — добре відома постать у футбольних колах не лише України, а й далеко за її межами.
Його ім’я відоме і як гравця, і як тренера, і як науковця.
На футбольному полі він виділявся своєю високою працездатністю та самовіддачею, а також швидкістю і чудовою грою на другому поверсі.
Йосип Фалес не лише очолював низку команд, серед яких був СКА «Карпати», а й працював консультантом. Зокрема, він був причетним до успішного виступу національної збірної Алжиру на чемпіонаті світу 1982 року та багато років входив до складу наукових груп збірних команд СРСР.
А в науковій діяльності в його активі кандидатська дисертація, звання доцента та більше двох сотень наукових праць, з яких черпають знання не лише студенти кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури, а й фахівці всієї України та зарубіжжя.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У центрі Львова 20-річний молодик побив перехожого до тяжкого стану
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі