Помер український аграрій, який ще за життя спорудив собі мавзолей вартістю $3 млн
Леонід Яковишин казав, що мавзолей відкриється для відвідувачів після його смерті та поховання
Пішов з життя новатор сільського господарства, вчений-економіст з міста Бобровиця на Чернігівщині, депутат Верховної Ради першого демократичного скликання Леонід Яковишин. Про смерть аграрія сповістила влада Бобровицької територіальної громади.
"Бобровицька міська рада, виконавчий комітет і вся Бобровицька громада з глибоким сумом сприйняли звістку про тяжку й непоправну втрату — смерть Леоніда Григоровича Яковишина, генерального директора ТОВ "Земля і Воля", Героя України, знаного аграрія, талановитого керівника, Людини з великої літери", - йдеться у повідомленні.
Як повідомила влада Бобровиччини, завдяки Яковишину підприємство "Земля і Воля" стало "взірцем ефективного господарювання не лише в Україні, а й за її межами".
Помер Яковишин у Національному науковому центрі хірургії та трансплантології імені Шалімова, де перебував останній час.
Яковишин розповідав, що хотів би бути похованим у особистому мавзолеї, який він протягом 10 років будував на околиці Бобровиці, надихаючись усипальницею французького імператора Наполеона. Цей мавзолей прикрашений сусальним золотом та білим мармуром. Загалом його будівництво вартували Леоніду Яковишину близько трьох мільйонів доларів.
Посередині мавзолею стоїть гранітний саркофаг вагою 23 тонни й вартістю $150 тисяч.
Всередині споруди також розташовано золоті статуї із зображенням Яковишина - у 40, 60 та 80 років.
Леонід Яковишин казав, що мавзолей відкриється для відвідувачів після його смерті та поховання.
varta1.com.ua: Новини
Радник Зеленського розповів, чого чекає від 19-го пакета санкцій ЄС проти РФ
Київ сподівається на нові обмеження проти нафтової інфраструктури, фінансових транзакцій та військово-промислового комплексу Росії.
Блокування зв'язку під час атак "Шахедів": нардеп дав коментар
Влада України розглядає можливість обмеження мобільного зв’язку у зонах прольоту безпілотників РФ
Українська розвідка знищила навчально-бойовий винищувач на російському аеродромі (ВІДЕО)
Літак використовувався для підготовки курсантів Краснодарського авіаційного училища
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі
Про що ви пишете? Це була хороша людина, яка зробила для держави більше, ніж ви всі. Кажу так, бо знав особисто. Вічна пам'ять!
Це той, що нив-скиглив ще за тоталітарною комуною в СССРі?
Міг піти із життя достойно, натомість залишив посміховиськом... Співчуваю рідним..
"Хвороба" називається МАНІЯ ВЕЛИЧІ🤡 Огидно🤮🤮🤮