Помер відомий львівський телеведучий та продюсер Ігор Кобрин
Життя відомого конферансьє та медійника обірвалося на 61-му році життя
Сьогодні, 4 січня, стало відомо про смерть знаного львівського телеведучого та продюсера Ігоря Кобрина. Про важку втрату повідомив співак Андрій Заліско.
"Світла пам’ять... Найкращі спогади назавжди залишаться з нами. Про чин прощання і похорону повідомлю під постом пізніше", — написав Заліско на своїй сторінці у Facebook.
Ігор Кобрин був знаковою постаттю у медійному та культурному просторі Львова. Він народився у 1965 році.
Протягом багатьох років Ігор Кобрин працював над телевізійними проєктами, виступав як ведучий урочистих подій та займався продюсерською діяльністю, підтримуючи українських артистів.
Парастас відбудеться сьогодні, 4 січня, у Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ на вул. С. Петлюри, 32 о 19:00.
varta1.com.ua: Новини
У Маріуполі росіяни не виплачують жителям обіцяні компенсації за зруйноване житло, - ЦПД
Замість допомоги місцевим росіяни будують іпотечні будинки для приїжджих із РФ — ЦПД
Розвідка знищила КамАЗ з російськими солдатами на Кубані
Унаслідок вибуху біля місця дислокації 47-ї ракетної бригади РФ окупанти зазнали втрат
У Чернівцях 71-річна жінка успішно склала іспит на водійські права
Пані Зіна мріє про власне авто для мобільності та планує кермувати машиною з автоматичною коробкою передач
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2022 року
- Поблизу Львова у нічній ДТП загинув 20-річний поліцейський
- Деяким українцям, які мають невелику пенсію, можуть даватимуть щомісячні доплати
- У середу на Львівщину повертається Герой, який загинув у 2024 році
- У Львівській області перекинувся автомобіль
Коментарі