Помер виконавець ролі Хагріда у фільмах про «Гаррі Поттера» — актор Роббі Колтрейн
Актору було 72, останні роки він провів у інвалідному візку
Помер шотландський актор актор Роббі Колтрейн, що виконав роль Геґріда у серіалі про Гаррі Поттера. Актора не стало 14 жовтня у віці 72 років.
Про це повідомляє видання «Independent.ie», із посиланням на агентку актора Белінду Райт.
«Мій клієнт і друг Роббі Колтрейн помер у п’ятницю, 14 жовтня. Роббі був унікальним талантом», — повідомила агентка.
«Для себе особисто я запам’ятаю його як постійно лояльного клієнта. Крім того, що він був чудовим актором, він був криміналістично розумним, блискуче дотепним, і після 40 років, які й мала гордість називати себе його агенткою, я сумуватиму за ним», — додала Райт.
Вона додала, що в актора залишилася сестра Енні Рей, діти Спенсер, Еліс та їхня мати Рона Геммелл.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі