Померла мама Скрябіна - Ольга Кузьменко
Вічна памʼять!
Сьогодні, 23 вересня, пішла з життя мама Кузьми, Ольга Михайлівна Кузьменко. Про це повідомили у Благодійному фонді імені Кузьми Скрябіна.
«Ця втрата важка для нас усіх. Ольга Михайлівна була справді чудовою і душевною людиною, з великим серцем.
Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне. Хай земля їй буде пухом! Поділяємо біль та горе рідних! Вічна і світла пам'ять!
Ми будемо сумувати….» - йдеться у повідомленні.
Довідково:
Ольга Михайлівна Качмар, у шлюбі Кузьменко(нар. 23 квітня 1947, с. Сіде, Україна) — українська письменниця та освітянка.
Авторка трьох книг про свого сина Андрія:
- Моя дорога птаха. Мамина книжка (2015),
- Група «Скрябін» та друзі по сцені (2016),
- Колискова для Андрійка (2018).
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі