Понад 400 експонатів: у Львові відкриється виставка "Блокпост Пам’яті"
«Блокпост Пам’яті» — це пересувна виставка, що представлена у 34 вітринах, де зібрано понад 400 експонатів: документи та речі загиблих військовослужбовців ЗС України, бійців добровольчих батальйонів, Національної Гвардії України, підрозділів МВС та СБУ. Речі багатьох загиблих військових, було зібрано під час реалізації гуманітарного проекту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200”, інші — передали рідні загиблих.
Проведення таких виставок є складовою національно-патріотичного виховання молоді, яке є одним із пріоритетів для нашої держави. Тому Збройні Сили України і в подальшому продовжуватимуть підтримувати проведення подібних заходів, так як вони не лише розповідають про досвід АТО, але й зберігають пам’ять про наших загиблих Героїв.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 25 липня
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
Коментарі