Понад 60: Львівська ОВА оприлюднила список організацій, причетних до втечі ухилянтів через систему «Шлях»

Йдеться про майже 1800 чоловіків призивного віку

ФОТО: ілюстративне

Львівська обласна військова адміністрація (ЛОВА) надала антикорупційному виданню NGL.media список громадських організацій і благодійних фондів, чиї водії порушили строки перебування за кордоном.

Йдеться про 1786 осіб призовного віку та 62 організації, що сприяли їхньому перетину кордону. Проте журналісти зазначили, що список може бути не повний, адже ґрунтується виключно на підставі листів Державної прикордонної служби, яка періодично інформує ЛОВА про порушення внесеними до системи «Шлях» волонтерами термінів перебування за кордоном.

Список очолює Миколаївський осередок товариства «Просвіта» – 137 членів, які не повернулись. Додамо, що керівницею цієї організації є Наталія Муха і, як з’ясували раніше NGL.media, вона є родичкою Максима Козицького. 

Читайте також: у Тернополі просто на дорозі пограбували чоловіків, які їхали за гуманітарною допомогою для ЗСУ (ВІДЕО)

Окрім цієї, в перелік також потрапили БФ «Легіон січових стрільців», «Комісія із боротьби з корупцією в м. Самбір», «Промінь нашої надії», «Відродження нашої України», «Наші добрі справи», «Байрактар.», «Здійснити мрію», «Сприяння та допомоги» і «Світ любові». 

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також