Понівечений вандалами пам’ятник Русалки Дністрової — відремонтують

-d742290b
-d742290b

Сьогодні, 18 грудня, відбулась робоча зустріч заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка, начальника управління охорони історичного середовища ЛМР Лілії Онищенко та реставраторів стосовно долі пам’ятника, який у жовтні знищили вандали. Про це повідомили у пресслужбі львівської міської ради.

«Минулого тижня міський голова Львова Андрій Садовий офіційно звернувся до голови Солонківської ОТГ та міського голови Пустомит з ініціативою допомогти у відновленні пам’ятника. Пам’ятник розміщено між м. Пустомитами і с. Солонкою (при в’їзді в село Наварія).

Сьогодні разом з реставраторами ми провели обстеження пам’ятника та готуємо юридичну і технічну модель для транспортування його у майстерні у Львів, щоб пам’ятник можна було відновити", — повідомив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, ще наприкінці жовтня вандали понищили пам’ятник Русалки Дністрової, при в’їзді у село Наварія, під Львовом — відпиляли частину мідного пам’ятника.

У пресслжбі мерії заявили, що оскільки за цей час не було проведено жодних відновлювальних робіт, Львівська міська рада просить передати пам’ятник їй на баланс для подальшого експонування в одній з рекреаційних частин міста Львова.