"Пообіцяв — то іди!" На сайті президента з’явилася петиція про відставку Зеленського

im578x383-vz_reuters
im578x383-vz_reuters

У середу, 8 липня, на сайті президента з’явилась електронна петиція з вимогою відставки Володимира Зеленського через порушення закону. Напередодні президент публічно зізнався, що порушив закон, не задекларувавши величезну суму доходів.

Створив петицію № 22/100754-еп політтехнолог Віктор Уколов. Станом на 16:35 год. петиція щодо відставки президента Володимира Зеленського набрала 1120 підписів з необхідних 25 тис.

«18 квітня 2019 року у програмі »Право на владу« Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить Закон. Цим він обнадіяв і здобув підтримку 73 % виборців у другому турі, який пройшов через 4 дні після тієї заяви. 7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський зізнався, що не задекларував величезну суму доходів від продажу ОВДП і цим порушив Закон »Про запобігання корупції«. Звертаємося до пана президента із закликом дотримувати слова і подати у відставку, або визнати, що за 4 дні до другого туру 18 квітня 2020 року він збрехав своїм виборцям», — йдеться в тексті петиції.

Зазначимо, що 7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський зізнався, що не задекларував 5,1 млн грн доходів від погашення ОВДП і цим порушив Закон «Про запобігання корупції».

«Володимир Олександрович неодноразово підкреслював, що відрізняється від старих політиків. Ми хочемо побачити підтвердження цим гучним заявам. Якщо пообіцяв — то іди!» — сказано в петиції.

Після вручення підозри від НАЗК Зеленський вніс до декларації відомості про зміни в майновому стані — він отримав дохід на суму 14,47 млн грн від продажу землі та нерухомості.

varta1.com.ua: Новини