Попереду Україну чекає найнебезпечніша зима, - Politico
Україна ризикує залишитися без фінансування вже у лютому 2026 року, якщо ЄС не зможе розблокувати план із залучення €140 мільярдів
Україна ризикує залишитися без фінансування вже у лютому 2026 року, якщо ЄС не зможе розблокувати план із залучення €140 мільярдів через використання заморожених активів російського Центробанку.
Про це пише у своїй публікації в Politico пише Джеймі Деттмер.
На тлі припинення фінансової підтримки з боку США під керівництвом президента Дональда Трампа, ЄС опинився перед дилемою: або знайти нові джерела фінансування, або ризикувати стратегічною поразкою України. Тим часом у Києві спалахнув новий корупційний скандал, що лише підливає масла у вогонь скептицизму серед західних партнерів.
На сході країни ситуація загострюється: місто Покровськ, важливий логістичний вузол, опинилося під загрозою захоплення. Втрата цього населеного пункту може відкрити росіянам шлях до Краматорська і Слов’янська - ключових міст Донеччини.
Особливо гостро стоїть проблема нестачі особового складу.
Цьогорічна зима може стати найважчою в історії війни. Росія змінила тактику і тепер атакує не лише електромережі, а й газову інфраструктуру. За даними "Нафтогазу", країна вже втратила до третини потужностей з видобутку газу, а удари по об’єктах у Харківській, Сумській і Чернігівській областях тривають.
Колишня міністерка енергетики Ольга Буславець попереджає: "Ця зима буде важчою за всі попередні". Без достатньої ППО та стабільного імпорту енергії з Європи мільйони українців можуть залишитися без тепла.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- На Львівщині затримали 18-річного юнака за пограбування жінки
- ЗСУ уразили ЗРК Тор, нафтоперекачувальну станцію та низку логістичних об’єктів противника
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині під час робіт загинув слюсар
Коментарі
Як без "підтримки" ??? Як ?? А Що "Красти" ??? Кому "гарні" слова про "виконання" 3.14здіти...і посміхатися
А я на літніх колесах ау