Порушник закону, тікаючи від поліції, заблокував проїзд на Гнатюка (фото, відео)
Сьогодні, у Львові, на вулиці Гнатюка, перед пішохідним переходом водій, орієнтовно іноземець, на автомобілі марки «Ford», на іноземній реєстрації, припаркувався на місці призначеному для паркування інвалідів. Про це повідомляє кореспондент «Варта1», Володимир Садовий.
«Коли поліцейські запитали дозволу на паркування у місцях для інвалідів, водій спочатку всіляко заперечував, що це його машина, проте швиденько сів за кермо і почав тікати. Поліцейські наздогнали порушника. Велопатруль оформляє його», — зазначив кореспондент.
Зараз водій стверджує про порушення своїх прав і неправомірні дії поліції.
Патрульні навпаки, заявляють, що діяли правомірно. Зазначають, що усі дії зафіксовані на нагрудних камерах.
Зупиняючи авто, один з патрульних пошкодив руку об дзеркало машини. Зараз на місці з’ясовують обставини події, на вулиці Гнатюка ускладнено рух. Подробиці згодом.
https://www.youtube.com/watch?v=ugab6jZFvy0&feature=share&fbclid=IwAR1WfX1-Zrim1vVF5KI2_oGIl7pAdIGpoxDE05Mq_dA2bP9Y4yK_MKxBlc0
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі