Посадила на ланцюг і била: на Вінниччині матір катувала власного сина (ФОТО)
Справу передано до суду
У Хмільницькому районі Вінницької області 38-річна місцева жителька підозрюється у катуванні власного сина. Про це повідомила сьогодні прес-служба Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області.
Матір виправдала фізичне насильство щодо 12-річного хлопчика спробою «перевиховати» дитину, яка постійно тікала з дому і відмовлялася допомагати по господарству.
Правоохоронці підозрюють, що жінка тривалий час «навмисно завдавала своєму малолітньому синові фізичних та моральних страждань шляхом побоїв, мук та інших насильницьких дій ».
Жінка знущалася з неповнолітнього з метою покарання.
«Повідомлення про правопорушення надійшло до поліції 21 липня цього року. Слідчі з'ясували, що хлопчик проживав із бабусею, яка доручала онуку виконувати домашню роботу з господарства. Але, на думку малолітнього, така праця йому була не під силу.
За відмову допомагати мати карала хлопчика, після чого той неодноразово втікав із дому. Про те, що його карають, 12-річний школяр не розповідав нікому. Жінка не зверталася до поліції, оскільки їй вдавалося розшукати сина поодинці», - йдеться у повідомленні.
Уже 18 липня підозрювана приїхала до своєї матері і взяла із собою заздалегідь підготовлені ланцюги та навісні замки.
«Зловмисниця перемотала ноги та руки сина металевим ланцюгом, відвезла додому та закрила у металевій конструкції «літнього душа». Коли жінці треба було поїхати на роботу, вона посадила хлопчика у своє авто. Коли їй було необхідно залишити транспортний засіб, ланцюги він закріпив на кермі – щоб хлопчик не втік. Після повернення додому мама знову замкнула школяра у металевій конструкції», - повідомляють у поліції.
На ніч вона забрала сина в будинок і погодувала, але спав хлопчик на підлозі, прикутий до труби. Вранці обвинувачена послабила ланцюги, що дозволило дитині звільнитися і втекти до знайомої до сусіднього села та розповісти про все, що з ним сталося . Жінка повідомила про ці події працівники відповідних служб.
Фото прес-служби поліції
У Нацполіції розповіли, що нині малолітній перебуває у реабілітаційному центрі .
Матері дитини офіційно оголосили підозру у порушенні ст. 127 (Катування) КК України. Вона може отримати термін до 6 років позбавлення волі згідно даної статті.
Читайте також: Забив до смерті 2-річну дитину, а сестричку катував: житель Ніжинського району отримав вирок за жорстокий злочин
Досудове розслідування у цій справі вже завершено, матеріали передано до суду.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі