Посадовці Золочівського лісгоспу організували злочинну групу «чорних лісорубів»

До складу ОЗГ входили шість посадових осіб ДП «Золочівське лісогосподарство»

Фото: ДБР

Слідчі Територіального управління ДБР Львова завершили розслідування щодо організованої злочинної групи, до складу якої входили шість посадових осіб Державного підприємства «Золочівське лісогосподарство», двоє підприємців та одна цивільна особа. Обвинувальний акт направлено до суду.

Як повідомляє ДБР, лісничий та підприємець, який володіє пилорамою на Львівщині, організували злочинну групу. Вони залучили до складу ОЗГ помічника лісничого, чотирьох майстрів лісу, підприємця, який за угодою здійснює заготівлю деревини, водія вантажного автомобіля, який перевозив дерева з місць порубок до пилорами.

Дана організована злочинна група, орудувала у період з квітня по серпень 2021 року на ввірених службовим особам ділянках лісництва. За цей час вони незаконно зрубали понад 300 дерев різних порід.

Навколишньому природному середовищу завдано шкоду на загальну суму понад 2,5 млн гривень.

Усі члени ОЗГ обвинувачуються у незаконній порубці, перевезенні та зберіганні лісу, що спричинили тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 246 КК України), а службові особи ще й у перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу (ч. ч. 1, 3 ст. 365 КК України).

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також